Stavební poradenství Brno

Stavíte si nový dům nebo rekonstruujete? Ač byste rádi všechny stavební práce rádi kontrolovali sami, jistě na to nemáte čas a ani kvalifikaci. Jestliže si chcete být jistí, že stavební práce budou odvedeny kvalitně, využijte našich služeb stavebního poradenství Brno. Kontrola celé vaší stavby bude probíhat pravidelně a vy se tak včas dozvíte o všech případných nedostatcích. Stavební poradenství Brno vám může také pomoci ušetřit řadu vašich finančních prostředků. Nabízíme vám naše kvalitní služby a kvalifikaci.

 

Perfektní stavba díky stavebnímu poradenství Brno

Stavební poradenství Brno je komplexní nabídka služeb, které využijete při jakékoli stavební úpravě vaší nemovitosti. Mezi našimi službami naleznete kontrolu stavu vaší nemovitosti, organizování a kontrolu staveb, návrhy na úspory a další inovativní řešení vaší stavby, inspekci vad a poruch staveb nemovitostí atd. Rádi se postaráme o jakoukoli vaši nemovitost a poradíme vám ve všech problematických oblastech. Stavební poradenství Brno vám přinese jen samé benefity. Kvalitní stavební poradce by neměl chybět na žádné stavbě.

Dodáváme veškeré služby na klíč dle přání zákazníka. Vedle stavebního poradenství pro vás zajístíme i inspekci nemovitosti či stavební dozor.    

Stavební dozor Brno

Ing. Ivan Reigl

Stavební dozor cena

Kontakt

Ing. Ivan Reigl
Roháčkova 130/5, Brno 617 00
(+420)724372011
15189716

Oblíbené odkazy