Inspekce nemovitostí Brno

Při koupi jakékoliv nemovitosti je třeba znát její skutečnou hodnotu, vědět o všech případných závadách, abyste se mohli opravdu dobře rozhodnout. Nemovitost nekupujete každý den a zcela jistě tudíž nejste odborníky. Právě proto je zde inspekce nemovitostí Brno. Působím v Brně a jeho okolí, mám za sebou 25 letou praxi ve stavebnictví. V případě, že si vyberete mé služby, získáte kvalitní poradenství, díky kterému se budete moci rozhodnout, zda právě vámi vybraná nemovitost má přesně ty kvality, které očekáváte.

Mnou nabízená inspekce nemovitosti Brno bere v potaz stavebně – technický stav nemovitosti. Zcela jednoduše řečeno, zkontroluji stav nemovitosti ze stavebního pohledu. Vy tak budete mít jistotu, že nekupujete "zajíce v pytli".

 

Inspekce nemovitosti Brno lze využít i pro nové nemovitosti

Inspekce nemovitostí Brno není zaměřena pouze na starší domy, jak by se na první pohled mohlo zdát. Závady ať již zjevné nebo skryté mohu odhalit i na nemovitostech zcela nových. Pokud tedy zvažujete koupit kupříkladu nový dům od nějakého developera či třeba nový byt, neváhejte mne kontaktovat. Zpráva o stavu nemovitosti vám pomůže při rozhodování o koupi. I nový dům může mít skryté závady, které by vám v budoucnu mohly připravit mnoho zbytečných starostí. 

 

Inspekce nemovitosti Brno pro kupující i prodávající

Mé služby však nemusí využívat pouze kupující strana. Ačkoliv se to zdá být nelogické, zpracovávám posudky o stavu nemovitostí i pro prodávající stranu. Lidé, kteří prodávají svou nemovitost, totiž již nevnímají skryté závady, které by mohly celý prodej překazit. Pokud tedy nechcete jít zbytečně s cenou za svou nemovitost dolů z důvodu odhalení pro vás skrytých závad, není nic jednoduššího, než-li využít mých služeb. O všech závadách budete vědět dopředu a můžete na nich ještě před případným prodejem zapracovat. 

Plánujete-li tedy nákup či prodej nemovitosti, bylo by více než vhodné využít inspekce nemovitostí Brno. Vyvarujete se tak případným nepříjemnostem jak při prodeji, tak i při nákupu. Některé skryté vady, které pro vás na první či druhy pohled ani nevykouknou, se mohou časem stát vaší noční můrou. Proto neváhejte a využijte mých služeb inspekce nemovitosti Brno.    

Dodáváme veškeré služby na klíč dle přání zákazníka. Vedle stavebního poradenství pro vás zajístíme i inspekci nemovitosti či stavební dozor.    

Stavební dozor Brno

Ing. Ivan Reigl

Stavební dozor cena

Kontakt

Ing. Ivan Reigl
Roháčkova 130/5, Brno 617 00
(+420)724372011
15189716

Oblíbené odkazy