Inspekce nemovitostí Brno

Při koupi jakékoliv nemovitosti je třeba znát její skutečnou hodnotu, vědět o všech případných závadách, abyste se mohli opravdu dobře rozhodnout. Nemovitost nekupujete každý den a zcela jistě tudíž nejste odborníky. Právě proto je zde inspekce nemovitostí Brno. Působím v Brně a jeho okolí, mám za sebou 25 letou praxi ve stavebnictví. V případě, že si vyberete mé služby, získáte kvalitní poradenství, díky kterému se budete moci rozhodnout, zda právě vámi vybraná nemovitost má přesně ty kvality, které očekáváte.

Mnou nabízená inspekce nemovitosti Brno bere v potaz stavebně – technický stav nemovitosti. Zcela jednoduše řečeno, zkontroluji stav nemovitosti ze stavebního pohledu. Vy tak budete mít jistotu, že nekupujete "zajíce v pytli".

 

Inspekce nemovitosti Brno lze využít i pro nové nemovitosti

Inspekce nemovitostí Brno není zaměřena pouze na starší domy, jak by se na první pohled mohlo zdát. Závady ať již zjevné nebo skryté mohu odhalit i na nemovitostech zcela nových. Pokud tedy zvažujete koupit kupříkladu nový dům od developera či třeba nový byt, neváhejte mne kontaktovat. Zpráva o stavu nemovitosti vám pomůže při rozhodování o koupi. I nový dům může mít skryté závady, které by vám v budoucnu mohly připravit mnoho zbytečných starostí.  Přejímka bytu nebo předpřejímka bytu je pro Vás důležitý okamžik, kdy této služby využít. Po převzetí už nůžete reklamovat jen skryté vady nebo vady, které se projeví později.

 

Inspekce nemovitosti Brno pro kupující i prodávající

Mé služby však nemusí využívat pouze kupující strana. Ačkoliv se to zdá být nelogické, zpracovávám posudky o stavu nemovitostí i pro prodávající stranu. Lidé, kteří prodávají svou nemovitost, totiž již nevnímají skryté závady, které by mohly celý prodej překazit. Pokud tedy nechcete jít zbytečně s cenou za svou nemovitost dolů z důvodu odhalení pro vás skrytých závad, není nic jednoduššího, než-li využít mých služeb. O všech závadách budete vědět dopředu a můžete na nich ještě před případným prodejem zapracovat. 

Plánujete-li tedy nákup či prodej nemovitosti, bylo by více než vhodné využít inspekce nemovitostí Brno. Vyvarujete se tak případným nepříjemnostem jak při prodeji, tak i při nákupu. Některé skryté vady, které pro vás na první či druhy pohled ani nevykouknou, se mohou časem stát vaší noční můrou. Proto neváhejte a využijte mých služeb inspekce nemovitosti Brno.    

Dodáváme veškeré služby na klíč dle přání zákazníka. Vedle stavebního poradenství pro vás zajístíme i inspekci nemovitosti či stavební dozor.    

Stavební dozor Brno

Ing. Ivan Reigl

Stavební dozor cena

Kontakt

Ing. Ivan Reigl
Roháčkova 130/5, Brno 617 00
(+420)724372011
15189716

Oblíbené odkazy